FAQ

Kdy bude RPG svět?

Na RPG světě se stále pracuje. Jelikož toužíme po tom, aby tento svět nebyl obyčejný, tak se snažíme o velmi detailní stavby, které budou ladit nejen oku. Uznejte sami, když je něco hezké, rádi se k tomu vracíte. Přesně to vyžadujeme po našem RPG světě. :)

Proč je tedy otevřený survival a mining, když hlavní (RPG) svět otevřen není?

Má to samozřejmě více důvodů. Jedním z hlavních je, že na náš server můžete přijít a začit si stavět své místo v survival světě, kde si můžete schovat následné trofeje z RPG světa. Jelikož je v RPG povoleno PVP, bude se hodit mít menší útočiště. Také se můžete seznámit (nejen s námi) a pak vyrazit do světa RPG společně. :)

Mohu být admin nebo builder?

Bohužel, ne. Na našem serveru si zakládáme na důvěryhodnosti, proto je AT sestaven pouze ze tří členů. Nestojíme o lidi, kteří chtějí rank a výhody, jak je tomu občas na ostatních serverech. Navíc tři lidé se uhlídají lépe a ve třech lidech se snáz řeší neshody. :)

Mohu někde nakoupit suroviny do survival světa?

Ano. Momentálně můžete nakupovat od hráčů.  S otevřením RPG světa budete mít přístup ke všem možným obchodům. K tomu slouží měďáky, stříbnáky a zlaťáky. Abychom i nakupování udělali lehce realistické, tak zde najdete různá NPC (květinář, kovář, řezník), kteří vám nabídnou své itemy. Musíte však přemýšlet. Dřevorubec vám prodá dřevo, řezník zase maso... :)

Kde mohu najít poklady?

Poklady jsou různě skryté po lobby a také v celém RPG světě. Musíte dobře hledat. Jsou v domech, v jeskyních i ve zříceninách. Každý poklad můžete vybrat pouze jednou- jako kdybyste našli pravý poklad v realitě. :)

Jak navýším svůj RPG level?

RPG levely si můžete  zvýšit dvěma způsoby: Zabíjením monster a manuálním kopáním. :)

Opravdu je nutné těžit pouze ve těžebním světě?

Ano, je. Z důvodu zachování krásné krajiny. Nikdo nechce stavět na zničené krajině a nikdo nechce mít výhled na sloupy a díry. Nicméně i z tohoto důvodu je v survival světě omezen počet ložisek. Nejvíce ložisek najdete v mining světě. :)

Pokud mám nějaký problém, na koho se mohu obrátit?

Můžete se obrátit na všechny tři adminy: Andrepth, MachisCZ a Barbarx. Všichni vám rádi pomůžeme s důležitými věcmi. Ovšem mějte na paměti, že založení residence a otázky: "Jak vycraftím tohle...", nejsou zrovna nejlepší nápad. V tomto případě vám admini spíše doporučí vyhledávač google.  

Někdo mi zničil dům v survivalu a ukradl mi všechny věci. Co mám dělat?

Bohužel mám pro vás špatnou zprávu. Každý hráč je povinen mít residenci. Pokud ji nemá a dům není chráněn, tak je povoleno tzv. "griefovat". Také předem zvažte, zda se budete s někým o residenci dělit. Pokud máte residenci a váš "kamarád" se rozhodně odstěhovat a i s půlkou vašich věcí, nebudeme na to brát zřetel. To si musíte vyřešit mezi sebou. 

Našel jsem na serveru hackera nebo bug. Jak se mám zachovat?

Vše musíte neprodleně nahlásit jakémukoliv adminovi. V případě hackera požadujeme i screen obrazovky, který pošlete na náš e-mail (Tam uveďte jméno hackera, co provedl, kdy to provedl a kdo ho nahlásil). Za nahlášení je odměna, za zatajení je i tempban (dle závažnosti).

V admin teamu jste tři. Kdo má u vás největší slovo?

Pravdou je, že všichni tři se navzájem potřebujeme. Pokud jde o rozdělení funkcí na serveru, tak je to takto:

  • Andrepth je hlavním zakladatelem projektu, hlavní builder, RPG manager a také je to člověk co většinu       výdaju platí (pronájem hostingu, web stránky, apod).
  • MachisCZ je plugin master a skripter, který platí většinou za všechny pluginy a mody, které se na serveru objeví. Také se podílí na tvoření webových stránek.
  • Barbarx je zástupce plugin mastera a skripter, který společně s Machisem řeší hlavně technickou stránku serveru. Stejně jako Andrepth je RPG manager a TS3 manager.

Všichni máme stejné slovo a v případě žádosti o unban se všichni tři adminové sejdou a následně hlasují o udělení unbanu.

Dostal jsem BAN neprávem. Co mám dělat?

Na webových stránkách najdete forum, kde najdete vlákno: Žádost o UNBAN. Zde napíšete následovně: Kdy jste dostali ban, za co jste dostali ban, který admin vás zabanoval a proč si myslíte, že byste měli dostat unban. Vyhrazujeme si právo odmítnutí unbanu ze závažných důvodů či z opakovaných banů (hlavně tempbanů). Tedy pokud často dostáváte tempban např. za spam, tak je možné, že žádost o unban bude zamítnuta. IP
Zapomněl jsi heslo?

Hlasuj pro náš server!

  • odměna

Minecraft server

Reklama